Snídaně je základ dne

V rychlém tempu současného života je snídaně často opomíjeným jídlem, přesto však zůstává jedním z nejdůležitějších momentů dne.

Paní Helena oslavila krásných 100 let

Na oddělení dlouhodobé následné péče jsme dnes oslavili zcela mimořádné jubileum. Naše pacientka paní Helena oslavila své 100. narozeniny.

Rozhovor

Co se děje v našem těle, když pociťujeme bolest? Jak probíhá diagnostika chronické bolesti?

Úpravy dětského oddělení

Dětské oddělení úspěšně prošlo procesem malování a plánované údržby, aby poskytovalo ještě příjemnější prostředí pro naše malé pacienty.

Pokračovat

Podpůrná skupina pro pozůstalé po sebevraždě

Rozhovor

V čem se změnil přístup k léčbě dětského pacienta a jakou budoucnost mají dětské jednodenní kliniky?

Pokračovat

Také urologické oddělení využívá nejmodernější metody a technologie v péči o své pacienty.

Jednou z nich je cílená transrektální biopsie prostaty s využitím fúzního zobrazení prostaty magnetickou rezonancí.

Ambulance léčby bolesti

V poslední době se stále více lidí potýká se silnými a dlouhotrvajícími bolestmi, a proto vzniká po celé České republice síť ambulancí léčby bolesti.

Kvalifikační kurz SANITÁŘ úspěšně dokončilo 19 absolventů

Dne 27.6.2023 proběhly závěrečné zkoušky akreditovaného kvalifikačního kurzu pro získání odborné způsobilosti k výkonu nelékařského zdravotnického povolání v oboru sanitář.

Pokračovat

Diabetologický seminář pro praktické lékaře

Ve středu 21.6.2023 se uskutečnil každoroční odborný seminář diabetologie pro praktické lékaře.

Minikurz šátkování dětí

Máme velkou radost, že Vám můžeme představit novinku našeho novorozeneckého oddělení.

Pokračovat

Moderní ošetřovatelství v každodenní praxi

Nemocnice ve Frýdku-Místku ve spolupráci se Slezskou univerzitou v Opavě pořádá konferenci Moderní ošetřovatelství v každodenní praxi.