Ambulance léčby bolesti

V poslední době se stále více lidí potýká se silnými a dlouhotrvajícími bolestmi, a proto vzniká po celé České republice síť ambulancí léčby bolesti.

Kvalifikační kurz SANITÁŘ úspěšně dokončilo 19 absolventů

Dne 27.6.2023 proběhly závěrečné zkoušky akreditovaného kvalifikačního kurzu pro získání odborné způsobilosti k výkonu nelékařského zdravotnického povolání v oboru sanitář.

Pokračovat

Diabetologický seminář pro praktické lékaře

Ve středu 21.6.2023 se uskutečnil každoroční odborný seminář diabetologie pro praktické lékaře.

Minikurz šátkování dětí

Máme velkou radost, že Vám můžeme představit novinku našeho novorozeneckého oddělení.

Pokračovat

Moderní ošetřovatelství v každodenní praxi

Nemocnice ve Frýdku-Místku ve spolupráci se Slezskou univerzitou v Opavě pořádá konferenci Moderní ošetřovatelství v každodenní praxi.

Screening rakoviny plic

Rakovinou plic každoročně v ČR onemocní cca 6500 pacientů, na stejné onemocnění zemře 5400 z nich, většina pacientů jsou kuřáci.

Pokračovat

Co by měl internista vědět a na co se zdráhá zeptat

Tak znělo téma již jedenáctého ročníku odborného semináře Kardiologie pro internisty, který se uskutečnil 7.6. 2023 v Clarion Congress Hotel Ostrava.

Mladý záchranář 2023

Dne 19. 5. 2023 se uskutečnil 2. ročník soutěže MLADÝ ZÁCHRANÁŘ, kterou pořádala Nemocnice ve Frýdku-Místku.

Den otevřených dveří

Na gynekologicko-porodním oddělení se chystá další den otevřených dveří, a to 24.5.2023.

Den zdraví 2023

Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. ve spolupráci s Nadačním fondem Pavla Novotného pořádala úspěšný Den zdraví v prostorách obchodního centra Frýda.

Nový nadstandardní rodinný pokoj

Měsíce příprav Porodnice Frýdek-Místek jsou za námi a máme obrovskou radost, že nový nadstandardní rodinný pokoj je tady!

Byli jsme součástí prvního ročníku Po medině Kempu

Na vzdělávání budoucích lékařů a lékařek nám velice záleží, a proto naši lékaři opět vyrazili předávat své vědomosti a znalosti z praxe.