Beskydské ortopedické dny 2022

Již 9. ročník Beskydských ortopedických dnů!

Den zdraví 2022

V úterý 11.10. 2022 se v prostorách Nemocnice ve Frýdku-Místku uskutečnil již tradiční den zdraví.

Napsali o nás

Každý padesátník by měl v rámci prevence nádoru tlustého střeva absolvovat preventivní koloskopii.

Účast v projektu Erasmus+ SHAKER

Ve středu 21. září se naše nemocnice zapojila do projektu Erasmus+ Podpora atraktivity zdravotnických a sociálních profesí v regionech (SHAKER)“.

Beskydský endoskopický workshop

V pátek 23. září se na pracovišti Beskydského gastrocentra Nemocnice ve Frýdku-Místku uskutečnil již šestnáctý ročník Beskydského endoskopického workshopu.

Den zdraví Nemocnice ve Frýdku-Místku

Dne 11.10. 2022 proběhne v naší nemocnici den zdraví.

Seminář kardiologie

Ve středu 14.9.2022 se uskutečnil již tradiční odborný seminář kardiologie pro praktické lékaře.

Napsali o nás

V naší nemocnici ošetříme na Centrálním urgentním přijmu 120 pacientů denně!

Pokračovat

Zlatá nemocnice na Beskydské sedmičce!

Nemocnice ve Frýdku-Místku byla i letos součástí závodu Beskydská sedmička, který startoval 26.8.2022. Již tradičně nemocnice na akci zajišťuje sanitku se zdravotní službou a závodu se pravidelně účastní i někteří zaměstnanci nemocnice.

Pokračovat

Rozšíření rehabilitační péče o dětského pacienta

Rehabilitace dětí na našem pracovišti mnoholetou historii.

Pokračovat

Naše porodnice je jedna z mála, která je plně klimatizovaná

V minulém týdnu bylo všech dvanáct pokojů šestinedělí na porodnickém oddělení nemocnice ve Frýdku-Místku, pracovna sester i lékařů a část místností na gynekologickém oddělení vybaveno klimatizací v hodnotě zhruba 800 tisíc korun.

Pokračovat

Odečtěte si z daní finanční dar na "Pomoc Ukrajině"!

Poskytnutý dar "Pomoc Ukrajině" lze uplatnit jako odčitatelnou položku od základu daně v rámci daňového přiznání.