DEBATY O ZDRAVÍ V ČESKÉM ROZHLASE OSTRAVA

12. prosince 2019, 07.09 | Dne 12.12.2019 v 10.10 hod. vystoupí v přímém přenosu v pořadu LÉKÁRNA náš pan náměstek MUDr. David Havrlant.

Tématem debaty bude biologická léčba revmatoidní artritidy, lupénkové artritidy a Bechtěrevovy choroby.  Své dotazy můžete volat na telefonní číslo 596 112 266.

Pořad LÉKÁRNA je magazín o zdraví a zdravém životním stylu, probírají se v něm konkrétní nemoci, novinky v medicíně, klasická i alternativní léčba. Pořad je vysílán přímým přenosem  každý čtvrtek po 10 hod.  a naši lékaři bývají jeho pravidelnými hosty.

» O nemocnici  » Nemocnice v médiích