DOBROVOLNICTVÍ

26. května 2020, 13.32 | Chceš se stát dobrovolníkem ve frýdecké nemocnici? Zajímá Vás, kdo je dobrovolník, co dělá, na které oddělení chodí?

Dobrovolník je obyčejný člověk, který ve svém volném čase bez nároku na odměnu navštěvuje pacienty a tráví s nimi svůj čas.

Chcete zpříjemňovat pobyt v nemocnici onkologickým pacientům a psychicky podpořit jejich nelehkou situaci?

Pokud můžete věnovat pár hodin svého drahocenného času, hledáte smysl svého života a chcete pomáhat druhým, jste právě Vy náš vhodný kandidát!!!

V případě zájmu o dobrovolnictví kontaktujte prosím koordinátorku dobrovolníků paní Ivanu Pytlíkovou na telefonu 603 703 818 nebo na e-mailu .

» Zdravotnická oddělení  » Lůžková oddělení  » Urologické oddělení  » Aktuality