Internisté se sešli po osmé!

5. září 2019, 15.19 | Ve středu 4.9.2019 se v hotelu Park Inn uskutečnil již osmý díl vzdělávacího cyklu Kapitoly pro internisty, tentokrát s tématy sepse a revmatické choroby.

"Interna je krásný obor, který je klíčový pro každou akutní nemocnici. Proto jsme se před léty s kolegy rozhodli připravit specializovaný vzdělávací cyklus zaměřený na mladé lékaře krajských nemocnic," uvádí Petr Vítek, primář interního oddělení naší nemocnice a garant pro obor vnitřní lékařství Moravskoslezského kraje.

Akce zahrnuje interaktivní přednáškový program, na němž spolupracují odborníci z krajských nemocnic i FN Ostrava, konala se ve spolupráci s odborem zdravotnictví Krajského úřadu Moravskoslezského kraje a pod záštitou náměstka hejtmana pro zdravotnictví MUDr. Martina Gebauera. Semináře se zúčatnilo zhruba 50 lékařů Moravskoslezského kraje.

» Zdravotnická oddělení  » Lůžková oddělení  » Interní oddělení  » Aktuality

Moravskoslezská SESTRA 2019