JAK SE STÁT OŠETŘOVATELEM?

2. června 2022, 15.18 | V Nemocnici ve Frýdku-Místku probíhal v období od října 2021 do května 2022 akreditovaný kvalifikační kurz "OŠETŘOVATEL".

V Nemocnici ve Frýdku-Místku probíhal v období od října 2021 do května 2022 akreditovaný kvalifikační kurz "OŠETŘOVATEL", jehož absolventi tak mohou získat odbornou způsobilost k výkonu povolání ošetřovatel. Kurz byl ztížen covidovou pandemií, to však neovlivnilo jeho průběh ani výsledky závěrečné zkoušky, která proběhla 1.6.2022. Všech 23 účastníků, mezi nimiž bylo 20 zájemců z řad zaměstnanců nemocnice, složilo úspěšně praktickou i teoretickou část. Všem novým ošetřovatelům GRATULUJEME!

V případě zájmu jsme připraveni kurz "ošetřovatel" opakovat.