KAUZA ROUŠKY

17. března 2020, 16.00 | Naše nemocnice se také připojuje k výzvě NOSTE ROUŠKY a plně to podporuje!

Přispějeme tak všichni k lepší ochraně sebe a také ostatních. V této době na tom přece není nic zvláštního. To, že někdo má roušku, neznamená, že je sám nemocný, ale že je ZODPOVĚDNÝ!

Při této příležitosti musíme poděkovat za nespočet nabídek na ušití roušek od vás - DOBROVOLNÍKŮ, již nám je začínáte do nemocnice nosit. Moc si vážíme každého z vás. Nelení ani naše sestřičky, které se do domácí výroby roušek také zapojily.

Náš apel stále platí, kdo by chtěl pomoci, nechť se ozve prostřednictvím FB zprávy.
Heslo dne: roušek není nikdy dost!