KORONAVIRUS - důležité informace

PODĚKOVÁNÍ ZA ZAJIŠTĚNÍ STRAVY

9. dubna 2020, 13.52 | Jak jsme již psali, ve čtvrtek 26.3.2020 jsme byli nuceni poslat do karantény většinu zaměstnanců našeho stravovacího provozu, a to z důvodu pozitivního testu na COVID-19 jednoho pracovníka tohoto oddělení.

Stáli jsme před problémem, jak rychle zajistit stravu pro pacienty a zaměstnance naší nemocnice v následujících dnech. Naštěstí jsme na tuto variantu byli částečně připraveni, kdy nám primátor města Frýdku-Místku Michal Pobucký poskytl seznam kuchařů uzavřených základních škol. Po výzvě se nám skoro ihned přihlásil tým 8 kuchařů z 1. ZŠ v čele s vedoucí školní jídelny paní Monikou Squerzi, který nastoupil hned následující pondělí a vařil pro nás celé 2 týdny – za to jim patří naše upřímné poděkování. Chtěli bychom poděkovat také Nemocnice Třinec Sosna a Nemocnice Havířov - oficiální, které nám poskytly balenou stravu pro pacienty o víkendech. Děkujeme dobrovolníkům převážně z Masarykovy univerzity, kterých se u nás za ty dva týdny vystřídalo zhruba 15, a v neposlední řadě děkujeme našim 5 zaměstnancům stravovacího provozu, kteří na provoze zůstali a s ostatními vytvořili skvělý tým.

Moc si pomoci všech zmíněných vážíme, těší nás, že se v případě nouze umíme semknout a táhnout za jeden provaz.

Jsem rád, že mohu touto cestou vyzdvihnout Vás všechny, kteří zajišťujete zázemí pro ostatní zaměstnance nemocnice. Bez vás by to nešlo.

Společně to zvládneme

Ředitel Tomáš Stejskal