KORONAVIRUS - důležité informace

ZRUŠENÍ KONTROL A OPERACÍ!

11. března 2020, 07.10 | Naše nemocnice ode dnešního dne, tj. 11.3.2020, ruší plánované kontroly a operace.

Plánované kontroly po úrazech, operacích nebo akutním ošetření budou probíhat ve standardním režimu.

K tomuto opatření jsme byli nuceni přistoupit z důvodu komunitního šíření nákazy a následného uzavření základních škol, v jehož důsledku došlo ke snížení počtu zdravotníků v naší nemocnici.

Podrobné informace budou zveřejněny během dne na našich webových a facebookových stránkách, případně se informujte e-mailem na ambulanci příslušného oddělení.

» Aktuality  » KORONAVIRUS - důležité informace