Nabídka práce - lékař/lékařka anesteziologicko-resuscitačního oddělení

11. května 2018, 08.24 | Pro rozšíření našeho týmu hledáme spolupracovníky na pozici lékařka/lékař A-R oddělení.

Poskytujeme anesteziologickou a perioperační péči pacientům operačních oborů naší nemocnice (chirurgie, traumatologie, ortopedie, urologie, gynekologicko-porodnické oddělení, odd. ORL, oftalmologie) s širokým spektrem prováděných výkonů; dále anesteziologický servis k řadě dalších diagnostických a terapeutických výkonů. Každoročně je poskytnuto cca 6500-7000 anestezií, součástí oddělení je 10-ti místná lůžková stanice, plně vybavená k poskytování intenzivní a resuscitační péče o kriticky nemocné pacienty s využitím moderních diagnostických a léčebných systémů pro monitoraci a podporu selhávajících orgánových funkcí.

Díky medicínské akreditaci obou hlavních pracovišť jsou zajištěny a poskytovány podmínky k plnohodnotnému postgraduálnímu vzdělávání v oboru anesteziologie a intenzivní medicína dle stávajících pravidel.

Nabízíme - práci v stabilním kolektivu v perspektivním oboru s předpokladem dalšího rozvoje v rámci připravovaného zahájení provozu následné a dlouhodobé intenzivní péče; možnosti plnohodnotného vzdělávání v oboru, pomoc při zajištění vhodného ubytování, zaměstnanecké výhody.

V případě Vašeho zájmu nás laskavě kontaktujte:

MUDr. Vít Konopáč - primář odd.
Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o.El. Krásnohorské 321, 738 01 Frýdek-Místek
tel.: +420 558 415 700, +420 558 415 705