NABÍZÍME ŘÍJNOVÉ TERMÍNY PŘEDPORODNÍCH KURZŮ

25. září 2020, 12.57 | Gynekologicko-porodní oddělení si pro nastávající maminky připravilo další předporodní kurzy.

Milé nastávající maminky,
v  říjnu jsme pro vás připravili nové interaktivní předporodní kurzy. Data a druhy kurzů najdete v přiloženém letáku.

Příchod na kurzy bude vchodem F přes triáž pacientů - hlavní vchod do nemocnice, kde podepíšete čestné prohlášení.
Všechny kurzy budou  probíhat  ve 2. patře (nad bufetem) v seminární místnosti, začátek kurzů vždy ve 14:00 h., příchod prosíme v 13:50 h. Kurz trvá cca 60-90 min.
Cena za jednu lekci je 200,-Kč (doprovod neplatí), prosíme přesnou částku.
Účast na kurzech je z důvodu hygienických opatření  omezena na 10 žen + doprovod.

Na kurz se můžete dostavit po předchozím objednání na adrese:

Diskuse k článku

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření