Návštěva na dětském oddělení

29. října 2018, 12.32 | Milý host dnes dopoledne potěšil malé pacienty hospitalizované na dětském oddělení frýdecko-místecké nemocnice – herečka Veronika Jeníková v doprovodu prezidentky občanského sdružení Kiwanis paní Evy Pastuškové navštívila nemocné děti a rozdala jim drobné dárky.

Ručně háčkované žirafy, medvídci, chobotnice a stonožky, které vyrábějí ženy v ostravské vazební věznici, udělají radost nemocným dětem. Pro ta nejmenší miminka jsou zase určeny malé roztomilé ovečky. Kromě hraček a přívěsků s motivem halloweenu doplněných odrazkami samozřejmě nesměly chybět ani sladkosti.

Na závěr své návštěvy paní Veronika vymalovala také panenku Kiwanis – a aby té jedné nebylo smutno, nakreslila rovnou dvě.

» Zdravotnická oddělení  » Lůžková oddělení  » Dětské oddělení  » Aktuality