Nemocné děti navštívil známý herec Jan Čenský

12. prosince 2018, 15.51 | Dnešní odpoledne zažily děti a jejich rodiče velké překvapení, když se na dětském oddělení objevil populární herec Jan Čenský.

Spolu s prezidentkou občanského sdružení KIWANIS paní Evou Pastuškovou navštívili hospitalizované děti a přinesli jim sladkosti, hračky a dárky, mezi nimiž nechyběla nová kniha Ladislava Špačka "Rokovy výlety do historie" s podtitulem Etiketa pro školáky.

S Honzou z pohádky "Princové jsou na draka" aneb primářem Suchým z "Ordinace" se chtěly vyfotografovat nejen děti, ale i maminky a sestřičky.

Jolana Filipová, tisková mluvčí

» Zdravotnická oddělení  » Lůžková oddělení  » Dětské oddělení  » Aktuality