Nemocnice získala ocenění v soutěži Cena hejtmana kraje za společenskou odpovědnost 2017

18. května 2018, 13.46 | V kategorii "organizace veřejného sektoru nad 50 zaměstnanců" se o druhé a třetí místo dělí Nemocnice ve Frýdku-Místku spolu VŠB-TU Ostrava.

Ceny za společenskou odpovědnost byly v Moravskoslezském kraji předány už podeváté. Slavnostního večera se v úterý 15. května 2018 v Dole Hlubina v ostravských Dolních Vítkovicích zúčastnila kromě všech oceněných, představitelů kraje a hejtmana kraje také manželka prezidenta České republiky Ivana Zemanová. Kromě krátkého pozdravení v úvodu večera také společně s hejtmanem Ivo Vondrákem předala cenu Osobnost Moravskoslezského kraje.

Cenu za společenskou odpovědnost opět vyhlásila Rada Moravskoslezského kraje spolu s Radou kvality České republiky. Ocenění má vyzdvihnout a poděkovat podnikatelským subjektům a organizacím za to, že dělají pro kraj a pro občany více, než jim ukládá legislativa.

Celý článek zde.