Aktuality

OBNOVENÍ PROVOZU REHABILITAČNÍHO ODDĚLENÍ

28. května 2020, 13.26 | Vážení pacienti, postupně obnovujeme náš ambulantní rehabilitační provoz.

V současné době je možné se objednat k lékařskému vyšetření. Obnovili jsme fyzioterapeutické ambulance I. - IV., jednu dětskou fyzioterapii a ergoterapii, elektroléčbu a magnetoterapii. Od června zprovozníme lokální vířivé vany a tepelné zábaly.

 

K objednávce využívejte e-mailovou adresu (uveďte jméno, Vaše telefonní číslo, zda se jedná o objednávku k lékaři nebo na procedury - ideálně přiložte naskenovanou žádanku). Budeme se snažit Vám odpovědět nebo zavolat co nejdříve. Je možné také využít telefonické objednání či konzultaci - telefon na sestru 558 415 538, dle potřeby Vás sestřička odkáže na lékaře nebo Vám lékař zavolá v konzultačním čase zpět.

 

Prosíme Vás o dodržení času objednávky, udrřování rozestupů a nošení roušek.

Před vstupem vyplňte a podepište čestné prohlášení (na budově L u vchodu, do bloku A na elektroléčbu se dostanete zatím pouze vstupem F v PCHO pavilonu). V případě, že máte příznaky virózy, jste v karanténě nebo jste byl ve styku s osobou pozitivní na COVID 19 nebo někým v karanténě, na rehabilitaci v žádném případě nechoďte a telefonicky se omluvte.

 

Placené služby

Opět provádíme akupunkturu, psychosomatiku, plynové injekce, laser - objednávky na telefonních číslech - 558 415 530, 558 415 538.

 

Od června se bude možné objednat na masáže a skupinová cvičení (těhotné, kondiční cvičení, SM systém), zábaly, lokální vodoléčbu. Přednost při objednávání mají klienti, kteří měli již dříve zakoupeny dárkové poukazy a permanentky (jejich platnost bude prodloužena o 3 měsíce).

Objednávky na tyto placené služby přijímáme na tel. čísle 558 415 545.

 

Provoz není možné obnovit najednou v plné míře, buďte oprosím trpěliví. Děkujeme za pochopení. Snažíme se, aby vše probíhalo k Vaší spokojenosti.

 

Tématické zařazení:

 » Zdravotnická oddělení  » Ostatní oddělení  » Rehabilitace  » Aktuality  

 » Aktuality  

 

 

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace