OČKOVACÍ CENTRUM SE STĚHUJE

26. února 2021, 10.56 | Očkovací centrum, které bylo v nemocnici zřízeno 18.1.2021 a dosud funguje v budově A, nově občané naleznou v Národním domě na ul. Palackého ve Frýdku-Místku. Zde bude centrum v provozu od 3.3.2021.

Nemocnice ve Frýdku-Místku spolu s Městem Frýdek-Místek zřizují velkokapacitní očkovací centrum v Národním domě ve Frýdku-Místku, na ul. Palackého. Od 3.3.2021 se zde začnou očkovat již všichni občané dle dosavadní registrace a objednávkového systému tak, jak vakcinace doposud probíhala v nemocnici. Postupně se bude centrum zvětšovat, počítá se až s 9 týmy, které by měly denně naočkovat až 1 000 občanů.

» Aktuality  » KORONAVIRUS - důležité informace