Odborný seminář Kardiologie pro internisty

19. března 2021, 07.37 | Dne 17.3.2021 proběhl IX. ročník odborného semináře Kardiologie pro internisty, který každoročně spolupořádá Interní oddělení Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. a Kardiovaskulární oddělení a Interní klinika Fakultní nemocnice Ostrava.

Naši zdravotníci, jak lékaři, tak zdravotní sestry, se každoročně účastní, spolupořádají nebo pořádají různé typy odborných seminářů. Vloni se většina seminářů kvůli pandemii neuskutečnila, některé stihly proběhnout v období rozvolnění, některé se konaly hybridní formou.

Letošní kardiologický seminář proběhl on-line formou a naleznete ho ke zhlédnutí zde:  www.livemedicina.cz.