Aktuality

Opět jsme měli dveře dokořán!

23. září 2019, 07.20 | Dne 18.9.2019 jsme na porodním oddělení přivítali zhruba 40 budoucích maminek a tatínků, aby si prohlédli prostředí porodních sálů a dozvěděli se spoustu informací, nejen o samotném porodu.

Návštěvníky přivítal pan primář gynekologicko-porodního oddělení MUDr. Martin Němec a s první přednáškou o epidurální analgezii vystoupil primář ARO MUDr. Vít Konopáč. Poté se maminky mohly dozvědět informace o péči o miminko, slovo měla i laktační poradkyně, nad rámec proramu vystoupila paní fyzioterapeutka Mgr. Ivana Mitričová s přednáškou Úlevové polohy v těhotenství a při porodu. Nakonec paní vrchní Bc. Eva Šprlová darovala všem budoucím maminkám růži. Dle ohlasu a zájmu o naše dveře dokořán soudíme, že tuto akci v naší nemocnici vítáte. Pokud se budete chtít přihlásit i Vy, sledujte naše facebookové stránky, termín připravujeme na konec října 2019.

 

 

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace