Aktuality

Piknik s porodní asistentkou

11. května 2022, 06.23 | V rámci Mezinárodního dne porodních asistentek jsme s finanční podporou statutárního města Frýdek-Místek uspořádali 5.5.2022 „Piknik s porodní asistentkou“.

Této akce se zúčastnily porodní asistentky, lékařky, duly, paní Eva Kiedroňová, maminky s dětmi, které se v naší porodnici narodily, dále budoucí maminky, a také příznivci naší porodnice.

 

Po úvodním slovu vedoucí lékařky porodního oddělení MUDr. Petronely Bielikové, jsme měli možnost shlédnout vystoupení dětí ze základní školy PLANETA-Montessori s.r.o. Děti nám zahrály několik písniček na ukulele. Během celého odpoledne bylo k dispozici bohaté občerstvení, hrála hudba a celá akce probíhala v přátelské atmosféře.

 

Tímto bychom chtěli poděkovat vedení MŠ Kouzelný svět, za vstřícnost a poskytnutí prostor mateřské školy, všem zúčastněným, přednášejícím a dále pak statutárnímu městu Frýdek-Místek za finanční podporu této oblíbené akce.

 

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace