Plyšové hračky udělaly radost dětem

11. ledna 2018, 16.14 | Na dětském oddělení nemocnice se naděluje nejen o vánocích.

Ve druhém lednovém týdnu navštívili dětské oddělení majitelé tiskárny Kleinwächter z Místku. Nepřišli s prázdnou, přinesli dětem dvě velké krabice plyšových hraček, které rozzářily oči nejmenších dětí a další drobnosti, ze kterých měly radost zejména ty větší děti. Malí pacienti si sami vybírali, která hračka se jim nejvíce líbí, za ty nejmenší zvolily vhodnou hračku jejich maminky.

Nemocnice děkuje dárcům za jejich nezištnou aktivitu, kterou udělali radost hospitalizovaným dětem i jejich rodičům.

» Zdravotnická oddělení  » Lůžková oddělení  » Dětské oddělení  » Aktuality