Proběhl třetí Den otevřených dveří v porodnici

7. května 2019, 11.28 | Přes čtyřicet budoucích maminek a otců se zúčastnilo v úterý 30.4.2019 třetího letošního Dne otevřených dveří, který pro ně připravilo porodní a novorozenecké oddělení frýdecko-místecké nemocnice.

V průběhu dvouhodinového programu si nastávající rodiče vyslechli několik přednášek o možnostech vedení porodu v naší nemocnici, o nácviku úlevových poloh během porodu, o způsobech kojení a péči o novorozence. Na jejich dotazy odpovídali odborníci z řad lékařů a sester a ukázky manipulace s novorozencem předvedla paní Eva Kiedroňová, s kterou porodní oddělení dlouhodobě spolupracuje. Nechyběla ani obvyklá prohlídka pokojů na porodním oddělení a samotných nově zrekonstruovaných porodních sálů.

Na závěr své návštěvy dostaly všechny maminky od vrchní sestry Evy Šprlové červenou růži.

Moravskoslezská SESTRA 2019

Partneři nemocnice