Úvodní schůzka se zájemci o dobrovolnictví

26. října 2018, 14.45 | Chcete se stát dobrovolníkem ve frýdecké nemocnici? Zajímá Vás, kdo je dobrovolník, co dělá, na které oddělení chodí?

Dobrovolník je obyčejný člověk, který ve svém volném čase bez nároku na odměnu navštěvuje pacienty a tráví s nimi svůj čas.

Nabízíme seznámení s nových dobrovolnickým programem určeným onkologickým pacientům, zejména na urologickém oddělení. Dozvíte se, co je obsahem školení, jak probíhá praktická příprava dobrovolníka. Setkáte se se zkušenými dobrovolníky z Nadačního fondu Pavla Novotného a uslyšíte jejich příběhy, které přinášejí světlo tam, kde je stín.

Úvodní schůzka pro zájemce o dobrovolnictví proběhne 14.11.2018 v 16 hodin v budově ředitelství Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. Zájemce prosíme o předběžné přihlášení u koordinátorky dobrovolníků paní Jany Camfrlové na telefonu 739 764 683 nebo e-mailu

Školení pro dobrovolníky následně proběhne 17. listopadu v Domově sester v Ostravě-Porubě.

Přílohy:

» Zdravotnická oddělení  » Lůžková oddělení  » Urologické oddělení  » Aktuality