Vyšetření spánku

10. dubna 2019, 12.06 | Máte problémy se spánkem? Chrápete? Budíte se pak ráno unavení a nevyspalí? Může to znamenat závážné onemocnění, které však má řešení.

Nově je možnost nechat si spánek vyšetřit v Nemocnici ve Frýdku-Místku, p.o. Neurologické oddělení poskytuje noční monitoraci Vašeho spánku za účelem diagnostiky a léčby poruch dýchání ve spánku, zejména pak syndromu spánkové apnoe. K dispozici máme přístroj k limitované spánkové polygrafii Mini/Easy Screen.

V případě, že se u Vás potvrdí závažná porucha spánku, která může vyžadovat léčbu v podobě noční dechové podpory, máme k dispozici přístroje k automatickému nastavení přetlaku v dýchacích cestách s širokým výběrem obličejových masek.

Co budete potřebovat?

Nutné je doporučení ORL lékaře. K vyšetření se můžete poté objednat na telefonním čísle 558 415 454 denně mezi 12:30 a 14:00.
Pro samotné vyšetření je k dispozici jednolůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením. Pečovat o Vás bude tým zkušených pracovníků pod vedením MUDr. Terezy Kučerové.

Budeme se na Vás těšit.

» Zdravotnická oddělení  » Lůžková oddělení  » Neurologické oddělení  » Aktuality

Moravskoslezská SESTRA 2019

Partneři nemocnice