Informace držitelům klientských karet lékárny v souvislosti s GDPR

25. května 2018, 13.36 | Vážení klienti,
dovolujeme si Vás informovat, že s účinnosti od 25. 5. 2018 vstupuje v platnost Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobním údajů a volném pohybu těchto údajů (GDPR).

S ohledem na výše uvedené Nařízení je potřebné, abyste udělili písemný souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů nezbytných pro vedení Vaší karty v klientském systému nemocnice.

Souhlas můžete udělit přímo v lékárně nemocnice, kde Vám pro tento účel budou předloženy potřebné listiny. Pokud souhlas neudělíte, není možné dále zpracovávat Vaše osobní údaje, kdy tyto budou anonymizovány v našem informačním systému, a Váš původní souhlas bude skartován. Bonusy, které jste dosud získali v rámci klientské karty, Vám budou po udělení souhlasu zachovány. Pokud se rozhodnete souhlas neudělit, dosud evidované bonusy můžete uplatnit v naší lékárně, ale pokračování v klientském programu již nebude možné.

Děkujeme za pochopení,

Vaše lékárna