Mapa nemocnice

Abecední seznam zdravotnických oddělení

13. března 2018, 09.23 | .
Ambulance a vyšetřovny
Lůžková oddělení
Ostatní oddělení
Ostatní

AMBULANCE A VYŠETŘOVNY

Budova,

vchod

 Patro
A
Alergologická ambulance
T2
1. NP
Ambulance tělovýchovného lékařství
D
4. NP
Anesteziologická ambulance
F
1. NP
Angiologická ambulance
D
4. NP
C Centrální urgentní příjem (CUP)
F-H
1. NP
CT (počítačový tomograf)
F-H
1. NP
D Dětské ambulance
D
5. NP
Diabetologická ambulance
B, C
1. NP
E ECHO I., ECHO II.
D
4. NP
EEG, EMG A 1. NP
Endokrinologická ambulance A 1. NP
ERCP E 2. NP
G Gastrocentrum - recepce, gastroskopie, kolonoskopie, endosonografie, dospávací pokoj F 2. NP
Gastroenterologická ambulance E 2. NP
Gynekologická ambulance, porodní ambulance, gynekologicko-porodní pohotovost B 3. NP
H Hematologická ambulance O2 1. NP
Hemodialýza S1, S2 2. NP
CH Chirurgicko-traumatologické kontrolní ambulance C 1. NP
K Kardiologické ambulance D 4. NP
L Laboratoř OKB O2 2. NP
Logoped O2 1. NP
Lékařská pohotovostní služba: dospělí, děti, stomatologická J 2. NP
N Nefrologická ambulance (dospělí)
S4 1. NP
Neurologické ambulance B 1. NP
Neurologické odd. - Infuzní stacionář O2 1. PP
Nukleární medicína - SPECT S1, S2 1. NP
Nutriční ambulance  E 2. NP
O Oční ambulance  A 1. NP
Oční ambulance - operativa; oční pohotovost  A 1. PP
Odběrový box  O1 1. PP
Odběrový box - diabetologie, TRN, alergologie  B, C
1. NP
ORL ambulance + ORL pohotovost  B 1. PP
Ortopedická ambulance  F 1. NP
 P Porodní ambulance  B 3. NP
Psychosomatická ambulance  L 2. NP
R Rehabilitace - zápis, ambulance lékařů, fyzioterapie, ergoterapie  L 2. NP
Rehabilitace - fyzioterapie, vodoléčba a elektroléčba  A 2. PP
Rentgen - Zápis  E 3. NP
Rentgen - Skiagrafie, Skiaskopie  E 3. NP
Rentgen - Skiaskopie, Sonografie, ERCP  E 2. NP
Rentgen - Skiagrafie na CUP  H 1. NP
Revmatologická a interní ambulance  S4 1. NP
 T TRN (plicní) ambulance  T1 1. NP
 U Urologická ambulance  F 1. NP


LŮŽKOVÁ ODDĚLENÍ Budova,

vchod

 Patro
A
ARO (anesteziologicko-resuscitační oddělení)  D 1. NP
B Beskydské oční centrum - oční oddělení

 A

1. NP
D Dětské oddělení (v bloku C)  D
5. NP
DIP (dětská intenzivní péče)  D 5. NP
G Gynekologicko-porodnické oddělení  B, C
3. NP
CH CHIP (chirurgická intenzivní péče)  H 2. NP
Chirurgicko-traumatologické odd. - chirurgie  F 4. NP
Chirurgicko-traumatologické odd. - traumatologie  H 4. NP
I Interní oddělení I.  C 2. NP
Interní oddělení II.  B, C
4. NP
Interní oddělení III.  A 4. NP
Interní oddělení IV.  T1 2. NP
J JIP (jednotka intenzivní péče)  D 2. NP
N Neurologické oddělení  A 2. NP
Novorozenecké oddělení - novorozenecké boxy  B 3. NP
O Oddělení dlouhodobé následné péče I.  V1 2. NP
Oddělení dlouhodobé následné péče II.  V1 3. NP
Oddělení následné péče
 T1 3. NP
Oddělení následné intenzivní péče (NIP)  V1 1. NP
Oddělení dlouhodobé intenzivní ošetřovatelské péče (DIOP)  V1 1. NP
Oddělení ORL a CHHK (ušní, nosní, krční a chirurgie hlavy a krku)
 A 1. PP
Oddělení TRN (plicní)
 T1 2. NP
Ortopedické oddělení  H 5. NP
U Urologické oddělení  F 5. NP


OSTATNÍ ODDĚLENÍ

Budova,

vchod

Patro
1 Hematologicko-transfuzní oddělení O1, O2 1.-2. NP
2 Oddělení klinické biochemie O2 2. NP
3 Oddělení nukleární medicíny S 1. NP
4 Oddělení patologie P 1. NP
5 Operační sály a centrální sterilizace F 3. NP
6 Porodní sály B 5. NP
7 Radiodiagnostické oddělení E 2.-3. NP


OSTATNÍ

Budova,

vchod

Patro
1 Bistro E 1. NP
2 Bufet v parku X16 1. NP
3 Informace, centrální recepce, pokladna F 1. NP
4 Jídelna X4 2. NP
5 Lékárna E 1. NP
6 Nemocniční kaple C 1. NP
7 Nutriční terapeutky X4 2. NP
8 Podatelna X16 1. NP
9 Pokladna X16 1. NP
10 Ředitelství nemocnice R 2.-4. NP
11 Seminární místnost E 2. NP
12 Sociální pracovnice J 1. NP
13 Vrátnice J 1. NP

Tématické zařazení:

 » Mapa nemocnice  

 

 

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace