Dotační programy

Modernizace vybavení pro obory návazné péče v Nemocnici Frýdek-Místek, p.o - 2. část

14. října 2019, 11.32 | Registrační číslo projektu: CZ.06.2.56/0.0/0.0/16_043/0001577
Realizovaný projekt je spolufinancován ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu ČR z Integrovaného regionálního operačního programu.

Celkové způsobilé výdaje: 30 010 000,00 Kč

Stručný popis projektu: Kvalita návazné péče má ve velké míře vliv na to, zda vůbec a jak rychle se pacientovi dostane požadované péče v centrech vysoce specializované péče. V rámci projektu budou pořízeny tyto přístroje: RTG digitální skiagrafie, SPECT/CT a ultrazvuk pro centrální operační sál urologie.

Cíle projektu: Cílem projektu je zlepšení systému funkční a udržitelné péče v Nemocnici ve Frýdku-Místku. Zvýšení kvality bude dosaženo pořízením nového a modernizací původního přístrojového vybavení, zdravotnických technologií a dalšího vybavení, které slouží pro poskytování zdravotních služeb v podporovaných oborech dle Koncepce návazné péče Ministerstva zdravotnictví ČR. Cílem projektu je také zvýšit spolehlivost používaných přístrojů. Nové přístroje umožní realizovat některé zdravotnické úkony, které doposud musely být realizovány na jiných odděleních nemocnice, případně referovány do jiných zdravotnických zařízení.

Termín ukončení realizace projektu:   31.12.2020

» O nemocnici  » Dotační programy