Volná místa

Nabídka práce - radiologický asistent na oddělení RDG

29. května 2019, 11.42 | Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. přijme do pracovního poměru radiologického asistenta na oddělení RDG.

Požadujeme:

• SZŠ, VOZŠ nebo VŠ vzdělání odpovídající zákonu č. 96/2004 Sb. (absolvovaná specializace v oboru vítána),
  • občanskou a morální bezúhonnost,
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost,
  • aktivní přístup k práci,
  • znalost práce na PC.

Nabízíme práci ve stabilním kolektivu v perspektivním oboru s předpokladem dalšího rozvoje v rámci rozšíření vyšetření na přístroji MR.

• dobré pracovní podmínky,
  • práci na moderně vybaveném pracovišti,
  • možnost dalšího vzdělávání,
  • zaměstnanecké benefity dle uzavřené Kolektivní smlouvy (např. 5 týdnů dovolené, 2 dny sick days - zdravotní volno, příspěvky na penzijní pojištění, výhodný telefonní tarif pro Vás i Vaši rodinu atd.).

Nástup možný ihned.

Písemné přihlášky spolu se stručným životopisem se zaměřením na dosavadní odbornou praxi zasílejte nebo osobně doručte na adresu::

Mgr. Emília Juříčková, Mgr. Jarmila Dostálová

Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o.

El. Krásnohorské 321

738 01 Frýdek-Místek