Reklama

Nabídka reklamních a inzertních ploch Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o.


Vážení klienti a partneři,

každoročně projde naší nemocnicí více než 300 000 pacientů, především ze spádové oblasti Frýdku-Místku a jeho okolí a máme téměř tisíc zaměstnanců. Pravidelně pořádáme akce pro odbornou i laickou veřejnost a jejich návštěvnost se pohybuje od desítek až po stovky účastníků. Nabízíme Vám možnost oslovit naším prostřednictvím své potenciální klienty.

Možnost spolupráce v oblasti reklamy v rámci marketingových aktivit naší nemocnice může být realizována například formou využití pronájmu reklamních ploch, umístěním Vaší reklamy na internetových stránkách nemocnice, účastí na seminářích a konferencích:

 

  1. Reklamní plochy v areálu nemocnice
    Nabízíme umístění reklamních materiálů na nástěnkách nebo LCD obrazovkách v čekárnách ambulancí.

  2. Internetová a intranetová prezentace
    Umístění loga nebo reklamy inzerenta na internetových a intranetových stránkách nemocnice www.nemfm.cz s proklikem na jeho webové stránky.

  3. Semináře, konference, public relation akce
    Pravidelně pořádáme odborné semináře pro lékaře a zdravotní sestry nejen z blízkého okolí, ale i celé republiky. Nabízíme možnost prezentace Vaší firmy formou distribuce propagačních materiálů, umístění loga na pozvánkách, využití reklamních stojanů, případně umístění propagačního stánku.


V případě jiných požadavků na propagaci je možné domluvit podmínky a cenu konkrétního projektu individuálně. U dlouhodobé spolupráce a opakované inzerce nabízíme slevy. Podrobné informace a technické podmínky pro umístění reklamy získáte na tel. 558 415 000 nebo na e-mailu

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace