Testování COVID-19

Testování COVID-19 pro samoplátce

14. července 2020, 13.58 | Nemocnice umožňuje provedení testu PCR test COVID–19 každému i bez doporučení lékaře.

Informace k PCR testu COVID-19 pro samoplátce

Cena za odběr a provedení testu PCR test COVID–19 je 1 750 Kč/osoba.

Lékařské potvrzení o výsledku testu PCR (certifikát pro výjezd do zahraničí) je 200Kč/osoba. Certifikát bude označen unikátním číslem.

Testy budou prováděny denně v pracovní dny od 7:00 – 7:50odběrovém stanu COVID-19 v Nemocnici ve Frýdku –Místku, p.o.

Pro občany

Před testováním je nutné:

1. Vyplnit žádanku a následně ji zaslat e-mailem na adresu

2. Předem se objednat na Portále E-health Moravskoslezského kraje .

Bez žádanky a objednávky nebude test proveden !

Test lze uhradit:

• Bezhotovostně kartou – přímo na odběrovém místě
  • Hotově na pokladně nemocnice

K odběru je nutné se dostavit

• s čitelně vyplněnou žádankou. Formulář ke stažení ZDE (lze vyplnit v počítači),
  • dokladem o zaplacení - při hotovostní platbě na pokladně nemocnice.

Pro firmy

Testování je nutné objednat a uhradit minimálně 48 hodin před zahájením testování.

Testování lze objednat písemně – emailem na adrese .

Formulář objednávky ke stažení zde. Objednávky budou přijímány pouze v pracovní dny.

Termín testování bude dohodnut dle obsazenosti.

Před testováním je potřeba dodat zástupcem firmy minimálně 48 hodin před zahájením testování na

adresu :

• vyplněný seznam testovaných osob - abecední jmenný seznam s uvedením rodného čísla a adresou odebíraných osob ,
  • doklad o platbě za testování a vyplněné žádanky na test.

Za data uvedená zodpovídá objednatel.

Počet testovaných osob za odběrový den je maximálně 25. Organizaci lidí k odběru zajišťuje objednatel.

Rezervovaný počet míst k odběru je závazný. Neúčast nahlášených testovaných osob nebude mít vliv na konečnou cenu.

Daňový doklad (faktura) bude vystaven na základě potvrzené objednávky.

Přílohy: