Anesteziologicko-resuscitační oddělení

Aktuality

KONFERENCE

22. listopadu 2019, 14.50 | Dne 14.11.2019 pořádala naše nemocnice konferenci na téma ,,Rozvoj ošetřovatelství v intenzivní medicíně za posledních 50 let''.

 

 

 

Workshopy pro zaměstnance v oblasti KPR

4. června 2019, 11.40 | Kurzy kardiopulmonální resuscitace pro zaměstnance jsou od letošního roku v úplně novém kabátku. Kurzy nově trvají 2 hodiny a zaměstnanci ARO si na nich dali opravdu záležet.

 

 

 

Osmáci se učí poskytovat první pomoc

15. října 2018, 10.54 | Jak zastavit krvácení, ošetřit popáleninu či zlomeninu nebo rozeznat příznaky srdeční zástavy a kdy zavolat záchranku se naučí žáci osmých tříd z Frýdku-Místku v rámci nového projektu frýdecko-místecké nemocnice „KPR do škol“.

 

 

 

Komfortní nová lůžka poskytnou pacientům lepší spánek

27. srpna 2018, 09.51 | Celkem 33 nových polohovacích lůžek za 8,3 miliónů korun zakoupila Nemocnice ve Frýdku-Místku pro pacienty hospitalizované na odděleních s intenzivní péčí. Nová lůžka jsou velmi komfortní a umožní pacientům lepší rekonvalescenci a zdravotníkům snadnější přístup při ošetřování.

 

 

 

Nabídka práce - lékař/lékařka anesteziologicko-resuscitačního oddělení

11. května 2018, 08.24 | Pro rozšíření našeho týmu hledáme spolupracovníky na pozici lékařka/lékař A-R oddělení.

 

 

 

Nanonástřik pomůže chránit pacienty před nákazami

3. května 2018, 13.46 | Nemocnice ve Frýdku-Místku se zapojila do krajského projektu „Nové prvky pasivní ochrany“. Pro aplikaci nanonástřiku bylo vybráno anesteziologicko-resuscitační oddělení.

 

 

 

Nemocnice dnes otevřela nově zrekonstruované ARO

16. března 2016, 16.29 | Pacientům z frýdecko-místeckého regionu budou opět sloužit prostory nově zrekonstruovaného anesteziologicko-resuscitačního oddělení. Náklady na přestavbu a vybavení ve výši 1,2 milionu Kč zaplatila Nemocnice ve Frýdku-Místku z vlastních zdrojů, monitorovací systém a pět nových lůžek za téměř 5 milionů Kč uhradila dotace Ministerstva zdravotnictví.

 

 

 

V nemocnici funguje anesteziologická ambulance

9. září 2011, 14.18 | Od 20. června letošního roku je ve frýdecko-místecké nemocnici v provozu anesteziologická ambulance. Je určena pacientům, kteří se připravují na plánovaný operační nebo diagnostický výkon. Úkolem ambulance je zajistit optimální průběh předoperační přípravy pacientů. Za dva měsíce od jejího otevření prošlo ambulancí už 625 pacientů.

 

 

 

Poděkování

4. června 2010, 11.45 | V tisku bylo zveřejněno poděkování paní Ing. Bohuslavy Mohylové za vzorný a milý přístup sester a lékařů oddělení ARO při péči o jejího manžela v posledních chvílích života. Nemocnice ve Frýdku-Místku si tohoto ocenění práce našich zdravotníků velmi váží.

 

 

 

Křest přístrojové techniky za pět milionů - tisková zpráva

25. ledna 2008, 15.39 | U přestřižení červené pásky a křtu přístrojové techniky za téměř pět milionů korun se dnes sešli statutární zástupci Moravskoslezského kraje, města Frýdku-Místku a zástupci Vlády České republiky.

 

 

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace