Aktuality

Workshopy pro zaměstnance v oblasti KPR

4. června 2019, 11.40 | Kurzy kardiopulmonální resuscitace pro zaměstnance jsou od letošního roku v úplně novém kabátku. Kurzy nově trvají 2 hodiny a zaměstnanci ARO si na nich dali opravdu záležet.

Kurzy jsou rozděleny do 5 skupin, kdy zvlášť jsou proškoleni lékaři, nelékaři, pracovníci z intenzivní péče, z dětského oddělení a technicko-hospodářští pracovníci.  Prvních 20 minut je vedeno formou prezentace, kde si zaměstnanci zopakují teoretické znalosti z let minulých. Poté jsou zaměstnanci rozděleni do 3 skupin a probíhají workshopy, na kterých se zaměstnanci učí rozeznat náhlou zástavu oběhu, nepřímou srdeční masáž a v posledním workshopu si vyzkouší nácvik umělé plicní ventilace.

 

Cílem nově připravených kurzů bylo, aby si každý zaměstnanec mohl vše prakticky vyzkoušet na modelové situaci. Středečního kurzu pro technicko-hospodářské zaměstnance se zúčastnilo 31 pracovníků a krom nabytí odborných znalostí si na něm užili také spoustu legrace. Všem, kteří se na přípravě kurzů podílejí, moc děkujeme a přejeme, aby byly všechny skupinky spokojené. Na další kurzy se mohou zaměstnanci těšit opět v září.

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Zdravotnická oddělení  » Lůžková oddělení  » ARO  » Aktuality  

 

 

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace