Anesteziologicko-resuscitační oddělení

O nás

Pracovníci Anesteziologicko - resuscitačního oddělení zajišťují anesteziologickou, resuscitační a intenzivní péči. Dále se pracovníci ARO podílejí na léčbě akutní i chronické bolesti.

V současné době pracuje na ARO více než 60 pracovníků, z toho 17 lékařů (14 na plný úvazek, 3 lékaři na částečný úvazek), přes 40 zdravotních sester, a dále ošetřovatelský a pomocný personál.

Anestezie

Vedoucí lékař: MUDr. Jana Vavřičková

Staniční sestra: Renata Slížová

Telefon: 558 415 703, 558 415 702

Anesteziologická péče představuje aplikaci léčebných postupů, které umožňují provádět operační výkony a vyšetřovací metody v celkovém nebo regionálním znecitlivění.

Anesteziologická péče také zahrnuje předanestetické vyšetření (včetně vyšetření v anesteziologické ambulanci), podíl na přípravě k výkonu a na pooperační péči (včetně péče na tzv. dospávacím pokoji).

Resuscitační oddělení

Vedoucí lékař: MUDr. Josef Chalupa

Staniční sestra: Iveta Zikešová

Telefon: 558 415 700, 558 415 704

Resuscitační stanice zajišťuje péči o pacienty s ohrožením nebo selháváním životně důležitých funkcí přijatých z ostatních oddělení nebo přímo z terénu po primárním ošetření zdravotnickou záchrannou službou.

Partneři nemocnice

Portál transmise