Beskydské oční centrum

Aktuality

NABÍDKA PRÁCE - Lékař/Lékařka na oddělení Beskydské oční centrum

13. listopadu 2020, 08.46 | Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. přijme do pracovního poměru lékaře/lékařku na oddělení Beskydského očního centra.

 

 

 

OBNOVENÍ OPERACÍ KATARAKT

11. listopadu 2020, 14.43 | Beskydské oční centrum zahájilo opět operace katarakt (zatím v omezeném provozu a následně dle vývoje epidemiologické situace).

 

 

 

Beskydské oční centrum má za sebou další úspěšný ročník lednového oftalmologického sjezdu

22. ledna 2020, 12.39 | Leden je již tradičně pro naše Beskydské oční centrum měsícem, kdy probíhá „Beskydský“ oftalmologický sjezd, který pořádá Beskydské oční centrum Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. pod vedením primáře Tomáše Utíkala.

 

 

 

Beskydské oční centrum Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. má nový, vysoce sofistikovaný přístroj k operaci šedého zákalu

15. ledna 2020, 10.16 | Beskydské oční centrum Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. má od prosince roku 2019 nový přístroj Centurion americké firmy Alcon. Jedná se o zcela revoluční přístroj, který posouvá operace šedého zákalu zcela jiným směrem. Díky použití Centurionu se zvyšuje komfort a bezpečí jak pro pacienta, tak pro operatéra.

 

 

 

Sestřičky z naší nemocnice reprezentovaly nemocnici v soutěži Moravskoslezská SESTRA 2019

25. října 2019, 09.34 | Včera, dne 25. 10. 2019 se konalo slavnostní vyhlášení soutěže Moravskoslezská SESTRA 2019, kterou tradičně každým rokem pořádá Moravskoslezský kraj.

 

 

 

Regionální oftalmologický sjezd uvítal 115 účastníků

25. ledna 2019, 13.56 | Přes stovku ambulantních lékařů, sester a specialistů v oboru očního lékařství se sešlo na Beskydském regionálním oftalmologickém semináři pořádaném Beskydským očním centrem Nemocnice ve Frýdku-Místku, aby se podělili o své znalosti a zkušenosti.

 

 

 

Prohlédněte si nemocnici zevnitř

5. února 2018, 13.03 | Díky virtuálním prohlídkám umístěným na webu Nemocnice ve Frýdku-Místku si nyní mohou lidé prohlédnout další místa uvnitř nemocnice a v jejím nejbližším okolí. Celkem 43 prohlídek přibližuje divákům prostory recepce, čekáren, ambulancí a lůžkového oddělení, ale také místa, kam se běžný návštěvník nedostane.

 

 

 

BOC získalo akreditaci nejvyššího typu

2. května 2017, 11.52 | Beskydské oční centrum získalo akreditaci nejvyššího, III. typu v oboru oftalmologie.

 

 

 

Rekonstruované prostory očního a ORL oddělení už slouží pacientům

9. září 2016, 15.36 | Výrazné zvýšení komfortu pro pacienty i personál přinesla postupná rekonstrukce ambulantních a lůžkových prostor očního a ORL oddělení Nemocnice ve Frýdku-Místku. Během pěti měsíců došlo ke stavebním úpravám, které umožnily sloučit různě rozmístěné zdravotnické provozy obou oddělení do jednoho místa. Obě oddělení byla dnes (9. 9. 2016) slavnostně otevřena za účasti zástupců vedení Moravskoslezského kraje, který je zřizovatelem nemocnice. Celkové náklady na rekonstrukci dosáhly více než 9,7 milionů korun, z toho 7 milionů korun uhradil kraj ze svého rozpočtu.

 

 

 

Oční ambulance v Třinci se spojila s Beskydským očním centrem

17. února 2015, 14.55 | Pacienti oční ambulance v Nemocnici Třinec-Sosna mají nyní k dispozici nové specializované oční ambulance, sítnicovou a glaukomovou. Začátkem roku došlo ke spojení s Beskydským očním centrem Nemocnice ve Frýdku-Místku a přínosem pro pacienty je také rozšíření ordinačních hodin.

 

 

 

Strana výpisu

1

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace