Prohlédněte si nemocnici zevnitř

5. února 2018, 13.03 | Díky virtuálním prohlídkám umístěným na webu Nemocnice ve Frýdku-Místku si nyní mohou lidé prohlédnout další místa uvnitř nemocnice a v jejím nejbližším okolí. Celkem 43 prohlídek přibližuje divákům prostory recepce, čekáren, ambulancí a lůžkového oddělení, ale také místa, kam se běžný návštěvník nedostane.

„Zájemci tak mohou vidět například interiér centrálních operačních sálů, centrální sterilizaci nebo endoskopii,“ řekl ředitel nemocnice Tomáš Stejskal. „Nechybí pohledy do nitra urgentního příjmu, pracoviště počítačové tomografie nebo chirurgické jednotky intenzivní péče. Nově jsme přidali prohlídky očního oddělení včetně operačního sálu,  gynekologicko-porodního a dětského oddělení. Budoucí maminky bude jistě zajímat, jak vypadá například porodní sál nebo novorozenecký box,“ dodal ředitel Stejskal.

Natočená místa si lze prohlédnout v úhlu 360 stupňů. Část prohlídek je navíc vzájemně propojená pomocí navigačních šipek, což internetovým návštěvníkům umožňuje postupně „procházet“ například přízemím chirurgického pavilonu a některými z nemocničních oddělení.

Virtuální prohlídky jsou přístupné z titulní strany webu Nemocnice ve Frýdku-Místku www.nemfm.cz z obrázku „Virtuální prohlídka“ v horní části stránky nebo z odkazu umístěného pod mapou nemocnice.

Diskuse k článku

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření