Aktuality

Regionální oftalmologický sjezd uvítal 115 účastníků

25. ledna 2019, 13.56 | Přes stovku ambulantních lékařů, sester a specialistů v oboru očního lékařství se sešlo na Beskydském regionálním oftalmologickém semináři pořádaném Beskydským očním centrem Nemocnice ve Frýdku-Místku, aby se podělili o své znalosti a zkušenosti.

„Regionální oftalmologický sjezd pořádá naše nemocnice již po sedmnácté, a tématem jsou vždy nejnovější poznatky z oboru očního lékařství, výměna vzájemných zkušeností z odborné praxe a klinického výzkumu,“  řekl primář Beskydského očního centra Tomáš Utíkal. „Patříme mezi špičková oční pracoviště v České republice s akreditací III. typu. Jen za loňský rok jsme provedli 2420 mikrochirurgických zákroků,“ uvedl primář Utíkal.

V odborném programu zazněly přednášky věnované operacím šedého zákalu, zadního segmentu oka, korekci očních vad pomocí nitroočních čoček nebo terapii onemocnění slzných cest u dětí. Stranou nezůstaly ani současné možnosti estetických zákroků v oblasti obličeje a diskuse k vybraným tématům.

 

Jolana Filipová, tisková mluvčí

 

Tématické zařazení:

 » Zdravotnická oddělení  » Lůžková oddělení  » Beskydské oční centrum  » Aktuality  

 » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace