Sestřičky z naší nemocnice reprezentovaly nemocnici v soutěži Moravskoslezská SESTRA 2019

25. října 2019, 09.34 | Včera, dne 25. 10. 2019 se konalo slavnostní vyhlášení soutěže Moravskoslezská SESTRA 2019, kterou tradičně každým rokem pořádá Moravskoslezský kraj.

Akce se koná pod záštitou ministra zdravotnictví, hejtmana Moravskoslezského kraje a odbornou záštitou prezidentky České asociace sester.

Za naši nemocnici se do užšího finále dostaly sestry Bc. Eva Šprlová v kategorii porodní asistentka, Bc. Ivana Krzykalová v kategorii sestra u lůžka a Lucie Houfková, DiS. v kategorii ambulantní a domácí péče. V kategorii sestra u lůžka vyhrála první cenu Bc. Ivana Krzykalová.
Všem nominovaným blahopřejeme a jsme hrdí, že dělají dobré jméno Nemocnici ve Frýdklu-Mísktu, p.o. Tímto jim také děkujeme za jejich odvedenou práci a do dalších let přejeme spoustu sil.