Chirurgické oddělení

Aktuality

Nabídka práce - lékař/lékařka na oddělení chirurgie

5. června 2019, 11.41 | Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. přijme do pracovního poměru lékaře/lékařku na oddělení chirurgie.

 

 

 

Prohlédněte si nemocnici zevnitř

5. února 2018, 13.03 | Díky virtuálním prohlídkám umístěným na webu Nemocnice ve Frýdku-Místku si nyní mohou lidé prohlédnout další místa uvnitř nemocnice a v jejím nejbližším okolí. Celkem 43 prohlídek přibližuje divákům prostory recepce, čekáren, ambulancí a lůžkového oddělení, ale také místa, kam se běžný návštěvník nedostane.

 

 

 

Ukázka operace - Odstranění nádoru z tlustého střeva laparoskopicky

17. ledna 2018, 09.48 | Na portále YouTube můžete shlédnout záznam z operace provedené chirurgy Nemocnice ve Frýdku-Místku.

 

 

 

Změna ordinačních hodin ambulance plastické chirurgie

30. srpna 2017, 11.08 | Od 1. září 2017 se mění ordinační doba ambulance plastické chirurgie z úterý na pondělí v době od 14:00 do 15:00 hodin.

 

 

 

Barevné výkresy dětí ozdobí čekárnu chirurgické ambulance

27. března 2017, 13.34 | Operační sál, lékaře, sestřičky a nemocnici namalovaly děti z mateřské školy Hnojník. Sedm dětských akvarelů bude zdobit jednu z čekáren v ambulantní části frýdecko-místecké nemocnice.

 

 

 

Moderní laserové ošetření hemeroidů a křečových žil je nyní dostupné i ve frýdecké nemocnici

Od března mají pacienti ve frýdecké nemocnici novou možnost léčby hemeroidů a kmenových křečových žil pomocí diodového laseru. Ambulantní zákrok je šetrný, nebolestivý a umožňuje pacientům ihned se vrátit do práce.

 

 

 

Za příspěvek z Nadačního fondu VÍTKOVICE STEEL pořídila nemocnice nový lékařský přístroj

18. ledna 2016, 15.14 | Na základě výzvy k podávání žádostí zveřejněné Nadačním fondem VÍTKOVICE STEEL požádala Nemocnice ve Frýdku-Místku o příspěvek na pořízení lékařského přístroje.

 

 

 

Lékaři ošetřili rekordní počet úrazů

2. prosince 2014, 10.07 | V souvislosti se včerejším počasím a tvorbou ledovky na silnicích a chodnících se výrazně zvýšil počet úrazů, které ošetřili lékaři frýdecko-místecké nemocnice. Od pondělní patnácté hodiny až do dnešních ranních hodin to bylo celkem 70 pacientů.

 

 

 

Chirurgové využívají moderní léčebné postupy

24. října 2013, 14.44 | Chirurgické oddělení Nemocnice ve Frýdku-Místku se zabývá operativní léčbou karcinomu prsu, jenž je nejčastějším nádorovým zhoubným onemocněním u žen. Také v chirurgických přístupech dochází díky mezioborové spolupráci lékařů ke změnám příznivým pro pacientky.

 

 

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace