Milá návštěva na dětském oddělení

24. dubna 2019, 14.26 | Na Velikonoční pondělí navštívili v rámci charitativní akce naši nemocnici fotbalisté z MFK Frýdek-Místek a společně s paní Simonou Honsovou z Nadačního fondu Pavla Novotného potěšili naše malé pacienty.

Hráči týmu "A" Daniel Bialek, Adam Varadi, Michal Skwarcek, Matěj Hýbl, Jan Hruška a jejich trenér Jan Žižka v tento sváteční den přinesli dárky dětem, které letošní svátky nemohly trávit ve svých rodinách. Děti byly velmi mile překvapeny a neskrývaly radost. Za jejich nadšení fotbalistům poděkovala vrchní sestra dětského oddělení Miroslava Vaňková. Touto cestou našim reprezentantům ještě jednou moc děkujeme a posíláme pozdravy.

» Zdravotnická oddělení  » Lůžková oddělení  » Dětské oddělení  » Aktuality

Moravskoslezská SESTRA 2019