Den otevřených dveří na porodním oddělení s tématem HYPNOPORODŮ

6. června 2019, 10.27 | Dne 5.6.2019 proběhl další Den otevřených dveří na porodním oddělení. I včera si maminky mohly prohlédnout naše porodní sály, byly jim podány základní informace porodní asistentky, paní doktorky, primářky dětského oddělení a laktační poradkyně.

I tentokrát nás navštívila paní Eva Kiedroňová, dětská sestra a metodik v oblasti psychomotorického vývoje dětí. Svou přednášku obohatila i praktickými ukázkami, jak s miminkem manipulovat. Jejím pomocníkem byl tříměsíční Šimonek. Nakonec se maminky mohly dozvědět o připravovaných kurzech Hypnoporodu. Jeho základní myšlenky nám nastínila spoluzakladatelka Michaela Kalusová z centra Jemného zrození. Naše nemocnice bude jednou z prvních v  kraji, která bude kurzy Hypnoporodu od září nabízet. Na závěr proběhlo losování o 3 knihy paní Evy Kiedroňové. Třem šťastným maminkám gratulujeme a budeme se těšit na Dni otevřených dveří zase v září.

Moravskoslezská SESTRA 2019

Partneři nemocnice