Proběhl 8. ročník semináře gynekologů

24. května 2019, 07.53 | V pátek 17. května 2019 proběhl v prostorách restaurace Jiný Svět ve Frýdku-Místku již 8. ročník společného jarního setkání gynekologů.

Bohatý program byl tvořen množstvím zajímavých přednášek, ať už z úst právníka Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. Mgr. Petra Poločka nebo z řad odborné veřejnosti. O nově otevřených porodních sálech a možnosti elektronického objednávání do ambulancí hovořil primář gynekologicko-porodního oddělení MUDr. Martin Němec. Se zajímavými kazuistikami vystoupili pan doktor Miroslav Ščerba nebo paní doktorka Markéta Dibonová. O novinkách v možnostech léčby HPV dependentních cervikálních lézí přednášel pan doktor Vít Přibyl. Se zajímavou přednáškou vystoupila také paní doktorka Renáta Hlistová, a to na téma Řešení sterility v gynekologických ambulancích nebo paní doktorka Petronela Bieliková s tématem Jak vedeme porody po předchozím císařském řezu. Účast byla jako obvykle hojná a my se už teď těšíme na další ročník.

Moravskoslezská SESTRA 2019

Partneři nemocnice