Gynekologicko-porodnické oddělení

Gynekologické oddělení

Hospitalizace u nás má rodinný charakter. K dispozici máme 6 dvojlůžkových a 2 třílůžkové pokoje se samostatným sociálním zázemím a televizí. Individuálně lze zajistit i nadstandardní pokoj. Náš erudovaný a vstřícný personál Vám bude při Vašem pobytu vždy oporou a vyjde Vám ve Vašich přáních maximálně vstříc.

Pro přesnou diagnostiku máme k dispozici nejnovější 3D/4D ultrazvukové přístroje.

Nejvhodnější řešení Vašeho problému je navrženo po individuální konzultaci v indikační poradně (probíhá vždy ve středu, objednání na telefonu 558 415 721).

Operace probíhají na nadstandardně vybavených nových operačních sálech za použití nejmodernějšího operačního vybavení.

Rozsahem operačního spektra výrazně přesahujeme charakter klasického okresního oddělení. Maximální důraz je kladen na miniinvazivní (laparoskopickou) operativu, urogynekologií (léčba poruch udržení moči, léčba sestupu pánevního dna), diagnostiku a terapii chronických bolestí v podbřišku, léčbu endometriózy a plastické operace rodidel.

Kromě toho provádíme i kompletní spektrum malých gynekologických zákroků (operační a diagnostická hysteroskopie, konizace, interrupce, revize dutiny děložní a mnoho dalších). Tyto zákroky provádíme ambulantně na zákrokovém sálku.

 

RADOSTNÁ NOVINKA!

13. listopadu 2019, 11.37 | V naší nemocnici se narodilo tisící miminko!

 

 

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace