Porodnice

NOVINKA V NAŠÍ NEMOCNICI!

22. října 2019, 07.14 | WORKSHOP HYPNOPORODU. Jak jsme již avizovali, od září 2019 mohou v naší nemocnici páry, které čekají miminko, absolvovat kurz HYPNOPORODU.

Kurz vedou zakladatelky programu Jemného zrození paní Michaela Kalusová a Draha Sokolová....
Kurz připravuje maminky na porod v rovině fyzické i duševní. Naučí budoucí maminku a její doprovod prostřednictvím relaxace, afirmace, vizualizace a dýchacích technik uvolnit strach, ztišit se, vnímat své tělo a pozitivně se na porod naladit.
Abychom při hypnoporodu maminkám porozuměli a mohli být na porodním sále nápomocni , zúčastnili jsme se workshopu.. Akce probíhala ve velmi příjemné atmosféře.
Jsme první porodnice, která takto proškolila porodní asistentky a lékaře.

Diskuse k článku

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření