Porodnice

NOVINKA V NAŠÍ NEMOCNICI!

22. října 2019, 07.14 | WORKSHOP HYPNOPORODU. Jak jsme již avizovali, od září 2019 mohou v naší nemocnici páry, které čekají miminko, absolvovat kurz HYPNOPORODU.

Kurz vedou zakladatelky programu Jemného zrození paní Michaela Kalusová a Draha Sokolová....
Kurz připravuje maminky na porod v rovině fyzické i duševní. Naučí budoucí maminku a její doprovod prostřednictvím relaxace, afirmace, vizualizace a dýchacích technik uvolnit strach, ztišit se, vnímat své tělo a pozitivně se na porod naladit.
Abychom při hypnoporodu maminkám porozuměli a mohli být na porodním sále nápomocni , zúčastnili jsme se workshopu.. Akce probíhala ve velmi příjemné atmosféře.
Jsme první porodnice, která takto proškolila porodní asistentky a lékaře.

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření