Gynekologicko-porodnické oddělení

Porodní sál

 

Ilustrační obrázek

 

Naše oddělení disponuje třemi nadstandardně prostornými porodními boxy. Nabízíme Vám tak možnost rodit v soukromí a strávit tak celý porod s partnerem nebo jinou blízkou osobou. Pokud porod probíhá nekomplikovaně a miminko je po porodu zcela v pořádku, je téměř samozřejmostí bonding. Při neakutním císařském řezu je také samozřejmostí přítomnost otce na operačním sále a bonding.

Každý porodní box je vybaven vlastním sociálním zařízením, porodním polohovacím lůžkem, balónem, polohovacím vakem, porodní stoličkou a žebřinami. Během porodu máte možnost poslechu vlastní hudby či využití aromaterapie. Na porodním sále je k dispozici automat na teplé nápoje. Samozřejmostí je bezplatná epidurální analgezie po 24 hodin denně. Za poplatek nabízíme inhalační anestézii Entonox (cena se řídí aktuálním platným ceníkem nemocnice).

Součástí porodního sálu je předporodní pokoj, který je vyhrazen pro sledování budoucích maminek s odtokem plodové vody, nepřipravenými porodními cestami aj. I zde mají maminky k dispozici sociální zařízení, balóny, polohovací vaky, žebřiny, televizi a automat na teplé nápoje.

V případě Vašeho zájmu nabízíme možnost odběru pupečníkové krve. Spolupracujeme se společnostmi CORD BLOOD CENTER CZ a NÁRODNÍ CENTRUM TKÁNÍ A BUNĚK.

 

předporodní pokoj  porodní sál 1

porodní sál 2  porodní dál 3

příjmová porodní ambulance  stanoviště lékařů a sester

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace