Dne o pečující se zúčastnily naše dvě ergoterapeutky z oddělení ODNP a ONP

3. června 2019, 13.45 | Dne 31. 5. 2019 pořádala Charita Frýdek-Místek v prostorách Hotelu Freud na Ostravici „Den o pečující“. Akce se konala pod záštitou náměstka hejtmana kraje Jiřího Navrátila, MBA a těšila se hojné účasti.

 

 

 

Klienti následné péče chystají velikonoční výzdobu

2. dubna 2019, 12.24 | Příprava velikonoční výzdoby na oddělení následné péče a obou odděleních dlouhodobé následné péče je už v plném proudu - v rámci ergoterapie klienti malují vajíčka nebo je různě zdobí.

 

 

 

Vánoční výzdoba na oddělení dlouhodobé následné péče

11. prosince 2018, 14.33 | Pacientům, kteří tráví tyto předvánoční týdny na oddělení dlouhodobé následné péče, se personál oddělení snaží zpříjemnit jejich pobyt vánoční výzdobou.

 

 

 

Mikulášská SetKavárna v nemocnici

7. prosince 2018, 13.25 | Někde jsem slyšela, že již dávno neplatí rčení „Co Čech, to muzikant,“ a že lidé si již nezpívají. Včera jsem se přesvědčila, že to není pravda.

 

 

 

Vánoční atmosféra už vládne na oddělení dlouhodobé následné péče

3. prosince 2018, 08.31 | Na oddělení dlouhodobé následné péče frýdecko-místecké nemocnice se již připravují na vánoce. Klienti oddělení v rámci ergoterapie vyrábějí vánoční ozdoby a dekorace, kterými si pak vyzdobí společné prostory i jednotlivé pokoje.

 

 

 

Skupinové rehabilitační cvičení přispívá k lepší kondici klientů

7. listopadu 2018, 09.16 | Ve zdravém těle zdravý duch, tak by se dalo nazvat skupinové rehabilitační cvičení a muzikoterapie, které pro klienty oddělení dlouhodobé následné péče (ODNP) připravují terapeutky oddělení.

 

 

 

ODNP 1 je přestěhováno zpět do budovy V

4. června 2018, 10.50 | Oddělení dlouhodobé následné péče I., které bylo po dobu stavebních úprav přestěhováno do budovy R a B, je od dnešního dopoledne přestěhováno zpět do budovy V, 2. nadzemní podlaží.

 

 

 

Bowlingový turnaj na ODNP

16. dubna 2018, 12.53 | V jarním období jsme na oddělení dlouhodobé následné péče I. uspořádali bowlingový turnaj.

 

 

 

Na procházku do parku

13. dubna 2018, 13.58 | Včerejšího krásného a teplého počasí využili také klientky a klienti oddělení dlouhodobé následné péče a vydali se svými ošetřovatelkami na procházku do nemocničního parku.

 

 

 

Na ODNP 2 jsou připraveni na velikonoce

29. března 2018, 10.49 | Klientky oddělení dlouhodobé následné péče 2 se v rámci ergoterapie připravovaly na nadcházející velikonoční svátky.

 

 

 

Strana výpisu

1

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace