Ortopedicko-traumatologické oddělení

Aktuality

Nabídka práce - všeobecné sestry, praktické sestry do nepřetržitého provozu na ortopedicko-traumatologické oddělení

3. března 2020, 16.09 | Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. přijme všeobecné sestry, praktické sestry do nepřetržitého provozu na ortopedicko-traumatologické oddělení.

 

 

 

Nabídka práce - lékař/lékařka na oddělení ortopedicko-traumatologické

22. ledna 2020, 09.49 | Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. přijme do pracovního poměru lékaře/lékařku na oddělení ortopedicko-traumatologické.

 

 

 

Informace pro pacienty

11. dubna 2019, 12.20 | Objednávání pacientů na ortopedickou ambulanci.

 

 

 

Osmé Beskydské ortopedické dny přinesly nová témata

12. října 2018, 13.06 | Ortopedické oddělení Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. ve spolupráci s Ortopedickou klinikou Fakultní nemocnice Olomouc a okresním sdružením České lékařské komory ve Frýdku-Místku uspořádalo ve dnech 11.-12. října 2018 již osmé sympozium s doprovodnou výstavou zdravotnické techniky a farmacie.

 

 

 

Prohlédněte si nemocnici zevnitř

5. února 2018, 13.03 | Díky virtuálním prohlídkám umístěným na webu Nemocnice ve Frýdku-Místku si nyní mohou lidé prohlédnout další místa uvnitř nemocnice a v jejím nejbližším okolí. Celkem 43 prohlídek přibližuje divákům prostory recepce, čekáren, ambulancí a lůžkového oddělení, ale také místa, kam se běžný návštěvník nedostane.

 

 

 

Program VII. Beskydských ortopedických dnů

11. května 2016, 17.28

 

 

 

Ortopedi z celého kraje se sešli na sympoziu v Ostravě

22. února 2016, 08.51 | Ortopedické oddělení Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. ve spolupráci Odborem zdravotnictví Krajského úřadu Moravskoslezského kraje, Ortopedickou klinikou Fakultní nemocnice Olomouc a krajskými nemocnicemi v Opavě, Krnově a Orlové uspořádalo ve čtvrtek 18. února 2016 první odborné sympozium určené odborníkům oboru ortopedie z celého Moravskoslezského kraje.

 

 

 

Beskydské ortopedické dny proběhly již pošesté

21. října 2014, 10.10 | Ortopedické oddělení Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. ve spolupráci s Ortopedickou klinikou Fakultní nemocnice Olomouc a okresním sdružením České lékařské komory ve Frýdku-Místku uspořádalo ve dnech 16.-17. října 2014 již šesté sympozium s doprovodnou výstavou zdravotnické techniky a farmacie.

 

 

 

V. Beskydské ortopedické dny

2. listopadu 2012, 12.05 | Ve dnech 1. a 2. listopadu proběhl již pátý ročník sympozia s mezinárodní účastí s doprovodnou výstavou zdravotnické techniky a farmacie, Beskydské ortopedické dny, který již tradičně pořádá Ortopedické oddělení nemocnice ve Frýdku-Místku ve spolupráci s Ortopedickou klinikou FN Olomouc.

 

 

 

Beskydské ortopedické dny proběhly již počtvrté

8. listopadu 2010, 09.15 | Ortopedické oddělení Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. ve spolupráci s ortopedickým oddělením Fakultní nemocnice Olomouc a okresním sdružením České lékařské komory ve Frýdku-Místku uspořádalo ve dnech 4. a 5. listopadu 2010 již čtvrté sympozium s mezinárodní účastí a s doprovodnou výstavou zdravotnické techniky a farmacie.

 

 

 

Strana výpisu

1

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti.     OK     Další informace