V. Beskydské ortopedické dny

2. listopadu 2012, 12.05 | Ve dnech 1. a 2. listopadu proběhl již pátý ročník sympozia s mezinárodní účastí s doprovodnou výstavou zdravotnické techniky a farmacie, Beskydské ortopedické dny, který již tradičně pořádá Ortopedické oddělení nemocnice ve Frýdku-Místku ve spolupráci s Ortopedickou klinikou FN Olomouc.

Letošního setkání se zúčastnilo více než 150 lékařů a sester, kteří se sešli, aby si vzájemně vyměnili své zkušenosti v oboru ortopedie. Mezi témata lékařské sekce patřila Komplexní řešení problematiky selhávající aloplastiky kolenního kloubu, Ortopedie a traumatologie nohy, Prevence trombembolické nemoci, léčba osteoporózy, Varia a Medikamenty. Témata v sesterské sekci byla zaměřena na Ošetřovatelskou péči v ortopedii a Primární aloplastiku a reimplantaci z pohledu instrumentářky.

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření