Operační sály a centrální sterilizace

O nás

Operační sály - jedná se o komplex operačních sálů, zajišťujících služby pro operační obory: chirurgický, traumatologický, ortopedický, urologický a ORL. Vysoce kvalifikovaný tým lékařů a instrumentářek uvedených oborů provádí všechny druhy invazivní léčby a operativy v rámci náplně oboru okresní nemocnice. V současné době pracuje na operačních sálech 13 perioperačních sester s registrací a pomocný zdravotnický personál. Roční průměr počtu operačních výkonů je 5500.

Centrální sterilizace - je specializované pracoviště, které zajišťuje sterilizaci nástrojů a zdravotnického materiálu pro operační sály, všechna oddělení Nemocnice ve Frýdku-Místku a pro zdravotnická zařízení okolní, která si tuto službu sjednala. Provádíme sterilizaci parní a formaldehydovou. Na centrální sterilizaci pracuje celkem 13 pracovníků.

Fotogalerie - operační sály

OCS 1