Radiodiagnostické oddělení

O nás

Radiodiagnostické oddělení zajišťuje diagnostická vyšetření zobrazovacími metodami a léčebné radiologické výkony nejen pro pacienty lůžkových oddělení a ambulancí nemocnice, ale také pro pacienty praktických a odborných lékařů v okrese a v jeho širokém okolí. Cílem erudovaného týmu lékařů a radiologických asistentů je maximálně využít všech možností moderních zobrazovacích přístrojů, kterými je oddělení vybaveno, k zrychlení a zpřesnění diagnostiky a poskytnutí co nejlepší informace o zdravotním stavu pacientů a případných odchylkách od něj.

Oddělení se dále člení na několik pracovišť:

Veškeré informace potřebné k objednání se na jednotlivá vyšetření najdete na stránce příslušného pracoviště.

Kde nás najdete?

ul. Elišky Krásnohorské 321, Frýdek, 738 01 Frýdek Místek

Budova E, 2. patro - skiagrafické pracoviště č. 2 a č. 3, dokumentační pracovnice - archív

Budova E, 1. patro - skiaskopické pracoviště, sonografické pracoviště

Budova H, přízemí (naproti hlavní recepce) - CT pracoviště, skiagrafické pracoviště urgentního příjmu

Budova I, přízemí - MR pracoviště

Žádosti o zaslání obrazové zdravotnické dokumentace přes ePACS/ReDiMed

V případě žádosti o zaslání obrazové zdravotnické dokumentace do jiného zdravotnického zařízení elektronicky přes systém ePACS nebo ReDiMed, kontaktujte telefonicky dokumentační pracovnici radiodiagnostického oddělení.

Provozní doba: Po-Pá 6:00 - 14:30h